Witek skosztował dupki

Jak aktualnie mówiłem jestem gejem jednak mam małe eksperyment skutkiem tego owo ostatnie zbadanie wywarło na mnie wielkie wrażenie. Od czasu tamtej pory wciąż o tym myślałem. Liczyłem na powtórkę wprawdzie figa się nie działo anal. Notabene po tym co zrobiliśmy spośród Jackiem on przestał się do mnie odzywać, unikał mnie.
Liczyłem na coś ale kiedy dzwoniłem do niego ewentualnie pisałem sosy jego osoba wykręcał się lub po prostu nie odpowiadał. Ego zupełny Chronos miałem nadzieję, iż byt uda mi się zdziałać dlatego że od momentu tamtego wydarzenia byłem przeraźliwie napalony. W samej rzeczy tudzież ostatecznie przedwczoraj Jacek odezwał się.
Zadzwonił aż do mnie po 20 i zapytał co porabiam. Ego nic podobnego waliłem konia jakkolwiek nie powiedziałem mu tego, tak aby go nie wystraszyć. On zaczął mówić byle co, że się nudzi, że nie ma co wykonywać i ego w tym czasie waliłem konia i wyobrażałem sobie, iż to on mi wali. Po obojętnie jaki 3 minutach dogadaliśmy się. Jacek puder po mnie przyjechać a mieliśmy się zjarać.
Ja ubrałem się i przygotowałem kiedy na randkę bo liczyłem horrendalnie na powtórkę. Po w przybliżeniu 20 minutach Jacek podjechał, ego wsiadłem aż do jego samochodu i pojechaliśmy powyżej Wisłę – w pozycja, dokąd pary jeżdżą parać się sex w samochodzie.
Po chwili dojechaliśmy powyżej Wisłę. Po paru minutach krążenia samochodem Jacek znalazł pozycja na parkingu w zacienionym tudzież osłoniętym dzięki drzewa zaś krzewy miejscu. Uchyliliśmy okna w samochodzie, przygotowaliśmy jaranie oraz po paru uchach aura bez ogródek się zmieniła seks.
Siedzieliśmy roześmiani a wyluzowani. Gadaliśmy o lada gównie i śmieliśmy się ze ogółem. Czas mijał, słonce zachodziło natomiast ja bylem raz po raz w wyższym stopniu napalony. Przez zupełny ten czas jak siedzieliśmy w pełni w samochodzie tudzież rozmawialiśmy ja wyobrażałem sobie, iż go pomacam, kolejny raz mu obciągnę.
Wypaliliśmy całokształt co mieliśmy. Byliśmy ogromnie rozluźnieni. Ego zacząłem sprawiać aluzje do sexu. Zacząłem zdawać sprawę historie kiedy to prawie że widziałem kilka dni temu podczas gdy w tym miejscu gdzie my w tej chwili stoimy filipinka robiła chłopakowi loda w samochodzie. Jacek zaczął się śmiać zaś powiedział, że on tędy również z laską ongiś przyjechał na sex pizdy. Aura trochę się zagęściła a zauważyliśmy, że podjechał drynda. W samochodzie siedziała dziewczę tudzież chłopak. Ustali bryła odkąd nas lecz było pewno, iż dziewczę robi loda chłopakowi.
Ja już pożegnałem się z jakimikolwiek szansami na wspólną zabawę lecz choć serdecznie spędzałem okres. Jacek powiedział, iż podjedziemy jeszcze do niego do domu natomiast jego osoba weźmie od momentu siebie jaranie oraz wypalimy gdzie indziej. Nie inaczej zrobiliśmy i po jakikolwiek 20 minutach siedzieliśmy aktualnie w samochodzie w najciemniejszym możliwym miejscu na parkingu w pobliżu Kauflandzie w Płocku (bo tędy właśnie mieszkam).
Było natychmiast prawidłowo po 23 jaraliśmy natychmiast resztę tego co nam zostało. Obaj byliśmy ciężko rozluźnieni i ego aż do tego napalony. Wypiliśmy już multum wody dlatego że blisko jaraniu furt chce nam się uwierać toteż liczyłem na powtórkę tego co świeżo. Nie musiałem jak mucha w smole oczekiwać tudzież Jacek powiedział, że musi się odlać tudzież wyszedł spośród samochodu. Ja od czasu razu zareagowałem i wyszedłem zupełnie z poprzednio. On zapytał co robię ego na to, że też muszę.
Poszliśmy u dołu siatkę w samym rogu obok parkingu. Ego ustałem kołowrót Jacka jednakowoż on tym w pełni odszedł kostka ode mnie oraz odwrócił się w istocie żebym nie mógł nic zobaczyć. Stałem chwilę, sikałem i waliłem sobie konia. W końcu podczas gdy nuże zrobiliśmy co powinno się wróciliśmy aż do auta. Zapadła nieco niezręczna cicho sza. Siedzieliśmy zaś mierny spośród nas się nie odzywał. W końcu ego już zniechęcony mówię, iż będę obecnie spadał do domu. Jego osoba powiedział, iż w tej chwili późno i podczas gdy chcę to mnie odwiezie. Powiedziałem, że chcę wobec tego mnie odwiózł.
Podjechaliśmy pod spodem mój dom wielorodzinny w istocie oraz miałem obecnie zapadać się z samochodu jakkolwiek byłem w samej rzeczy napalony, że postanowiłem odważyć się oraz kiedy w tym momencie otworzyłem drzwi owo odwróciłem się oraz po prostu złapałem go w ciągu krocze ruchanie za pomocą pantalony. Jego osoba się zdziwił, nie wiedział co zakomunikować skutkiem tego ja macałem go później. Poczułem, że kutas mu twardnieje natomiast rośnie.
Wróciliśmy aż do dawnego tempa. Ssałem mu spośród przerwami na dech tudzież lizanie jaj, co horrendalnie do podniecało. Po paru minutach powiedział, żebym pokazał swojego kutasa. Przysunąłem się do niego oraz pokazałem mu swojego apiać w pełni gotowego zaś maksymalnie twardego kutasa. Zapytał gdy długiego mam. Odpowiedziałem mu. Powiedział, żebym przyłożył do jego kutasa. Zrobiłem nie inaczej. Uśmiechnął się natomiast powiedział, że nie mam takiego małego. Ego się uśmiechnąłem i mówię, że wolałbym takiego podczas gdy jego osoba ma. On złapał mnie w środku kutasa, zaczął mi dotykać lubieżnie jądra i tętnić konia.
Po paru jego zręcznych ruchach doszedłem zaś strzeliłem mu na klatę. Trzeci a za jednym zamachem zeszły cios tego wieczoru. Jego osoba się zdziwił ego przeprosiłem wewnątrz to, on skwitował to ale wręcz uśmiechem a poprosił, żebym cokolwiek zrobił ze spermą na jego klacie. Ja powiedziałem, iż mogę ją wytrzeć mimo to on powiedział, żebym ją zlizał. Zlizałem ją co go wybitnie podnieciło skutkiem tego złapał mnie na nowo wewnątrz głowę oraz nadział na kutasa.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC