Sex na ganku

To jest prawdziwa historia mówiąca o tym podczas gdy przespałem się z moją koleżanką. Oliwia, bo właściwie miała na nazwa, jest panią jajecznik w sądzie w Krakowie. Oboje pochodzimy spośród okolic Kr. Niemniej jednak na to samo ego tu mieszkam zaś niewiasta przyjeżdża na weekendy. W tym momencie nieco uderzenie zdarzyło nam się całować natomiast przytulać jednakowoż na tym się kończyło. Pewnego razu podczas gdy była w naszej miejscowości wybraliśmy się ze wspólnymi znajomymi do lokalu potańczyć a coś wychylić. Natychmiast odkąd początku spotkania przyglądała mi się dokładnie, ego jej nawiasem mówiąc też. Na tym spotkaniu byłem zupełnie ze swoją dziewczyną, która gdy gros ludzi wyszła wprzódy. Została tylko garstka. Oliwia przysiadała się raz za razem aż do mnie oraz smyrała mnie poniżej stołem po moich nogach. Aż strach mnie owo nakręcało. Ego jej nie pozostawałem dłużny podobnie ją dotykałem poniżej stołem. Swoją drogą dziwna casus podczas gdy pod spodem stołem macasz koleżankę i kwintal potem siedzi moja dziewka, natomiast w sumie owo być może przed momentem to było takie podniecające. Pewno Chronos na zwięzły przedstawienie Oliwi: ma 33 latka, 165 cm wzrostu, czupryna czarne aż do ramion, śliczna fizjonomia natomiast patrzałki na słodkim nosku tudzież sylwetka po prostu wirtuozeria świata. Ogólnie niezwykle ładna a zadbana dziewczyna.
Tak istotnie nie myślałem że to się istotnie skończy. Podczas gdy wyszliśmy spośród lokalu Oliwia powiedziała iż chce się pokonać tym samym ja zaproponowałem że ją odprowadzę do domu. Zgodziła się. Reszta towarzystwa wsiadła aż do taksówki zaś my ruszyliśmy. Było całkiem chłodno mimo to przechadzka nam obojgu porządnie robił ponieważ byliśmy nieźle wstawieni. Po drodze rozmawialiśmy o różnych sprawach, znienacka zatrzymała mnie a zaczęła dawać pocałunki sex ogłoszenia Warta. Czułem że należący do mnie ciasny zaczyna dojrzewać. Przed doszliśmy do jej domu zrobiliśmy jaszcze ze dubel takie przystanki to znaczy ona zrobiła. Zachowywała się nieco alias aniżeli tak bywa. W jej oczach zauważyłem poblask którego w życiu już nie widziałem. Strasznie to było fajne.
Jak już byliśmy na miejscu zaczęliśmy się dawać pocałunki na klatce schodowej. Było obecnie późno w takim razie staraliśmy się nie podnosić rejwach. Całując się moje ręce zawędrowały u dołu jej bluzkę, rozpiąłem biusthalter miała super jędrne zderzaki. Później zjechałem w dole podgiąłem spódniczkę zaś poczułem że ma pończochy zaś pręga, podnieciło mnie owo nader. Nosiła stringi toteż pupę miała na wierzchu. Chwilę dalej włożyłem rękę w jej gatki miała ogoloną cipeczkę. Była aktualnie wilgotna z podniecenia, kiedy tylko dotknąłem łechtaczki całe jaj cielsko zareagowało na to. W tym samym momencie niewiasta miała rękę w moich spodniach a bawiła się moim małym.
Zaproponowała żebym wszedł aż do kwatera. Zaskoczyła mnie tym skoro przeciesz mieszkają tędy jej rodzice, pomimo tego okazało się że ich niema zaś szybko nie będzie. Wszedłem bez wahania. Nieco ostudziliśmy się za sprawą ów trwanie, jednakowoż nie na czasochłonnie. Gdy tylko przekroczyliśmy próg jej starego pokoju zrzuciła bluzkę i spódniczkę. Była śliczna. Podeszła aż do mnie natomiast zaczęła demontować. Gdy byliśmy juz nadzy, położyłem ją na łóżku oraz zacząłem głaskać jej ciało, całowałem jej szyje, piersi, maciek. Zaś w końcu zacząłem zwilżać językiem jej cipeczkę, zaczęła cichutko płakać oraz gdy wkładałem palce owo wypychała biodra do górska kraina i prosiło o więcej. Później owo płeć nadobna zajęła się mną, położyłem się na plecach zaś dama wzięła „go” do buziak. Świetnie ssała, była w tym w gruncie rzeczy dobra. Kiedy skończyła usiadła na mnie nabijając się na mojego małego. Jej biust pięknie falowały w szwung jaj ruchów. Potem chciała żeby zanieść ją od tyłu. W takim razie wypięła z trudem pupę a powiedziała „weź mnie”, wszak ego nie mogłem się odradzić by nie wylizać jej pupci. Lizałem jej skończony rowek, podobało jej się. Natomiast kiedy wsunąłem jej palec w pupę owo uniosła się trochę i opadła z powrotem. Powiedziała że jeszcze nie czuła czegoś takiego tudzież że ma pomysł sex ogłoszenia Oleśnica. Zaproponowała żebym rozdziewiczył jej pupę. Spodobał mi się ten projekt. Gdy skończyłem lozanko owo wziąłem nieco soczków spośród cipki natomiast posmarowałem pupę. Powiedziałem tak aby się rozluźniła i zacząłem wpycha „go”. Oliwia gromko jęczała spośród rozkoszy. Było nadzwyczaj ciasno wskutek tego w mgnieniu oka doszedłem tudzież dama chwilę uprzednio. Spuściłem się jej do ust, sama owszem chciała, tudzież połknęła wszystko.
Po wszystkim poszliśmy pod spodem prysznic. Podczas gdy wyszliśmy owo na zewnątrz było już klarownie. I owo dosyć tego mojej historii. Spotykam się spośród Oliwią gdy wprost przeciwnie przyjeżdża tudzież stale idziemy do łóżka…

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC