Sex w ganku

Zaczęło się odkąd tego, że Kaśka dostała okresu w żaden metoda nie można jej było zwerbować ażeby
ogłoszenia towarzyskie Wyszków się ruszyła z domu. Leżała na łóżku zwinięta w kula a pewność siebie odmawiała naszym prośbom by kędyś odejść. Ego natomiast Przemek mieliśmy ochotę na parę piw a w gruncie rzeczy mogliśmy iść sami, aliści bez Kaśki owo nie było to samo. Pensjonareczka spośród którą wówczas się spotykałem zadzwoniła tudzież zaproponowała eskapada aż do kina. Wykręciłem się sianem, ponieważ prawdę mówiąc byliśmy w całości w tej chwili dość mozolnie, jednakże kobieta cięgiem pozostawała niedostępna tudzież o żadnym seksiku nie było mowy. Traciłem nuże cierpliwość oraz całkiem mnie nie obchodziło czy dalej będziemy parą. O mrowie bardziej chciałem zostać spośród przyjaciółmi. Poszedłem wobec tego do sklepu, kupiłem piwo, usiedliśmy na kanapie tudzież zaczęliśmy obserwować film.
Po półgodzinie Przemek (jak zwykle) zaczął przysypiać, ego choć poczułem niespodziewaną tudzież niekontrolowaną chcica. W mojej głowie obudził się lucyfer oraz postanowiłem niemniej jednak ileś rozśmieszyć Kaśkę. Jak iż białogłowa była niedysponowana moja komentarz skupiła się na Przemku. Położyłem czule grabula na jego kroczu tudzież powolutku zacząłem drapać, uważając by się nie obudził. Kaśka nie ulega wątpliwości zwróciła na to uwagę, jakkolwiek jej wejrzenie pozostawała grobowa. Zmieniłem taktykę, wyciągnąłem swojego ptaszka a zacząłem się onanizować. Masa plagi waliłem sobie konia , atoli w żadnym razie nie udało mi się istotnie błyskawicznie osiągnąć wzwodu. Prawdopodobnie spowodowało owo milczące aprobata Kaśki, natomiast być może to że robiłem to tuż opodal śpiącego Przemka (wierzcie mi, celuloid nie proch po tej stronie zero do rzeczy). Nasze kochane słoneczko aczkolwiek całkiem nie okazywało większego zainteresowania nie zważając na spoglądania spod półprzymkniętych powiek. Na nowo sięgnąłem do krocza Przemka tudzież powolutku wyjąłem jego ptaszka. Był luźny czyli jak przedtem nie wiedział co robiłem przedtem. Zacząłem go obciągać lewą dłoń, prawą jakkolwiek zabawiałem się tenże sam.
Kaśka w dalszym ciągu była poważna, tymczasem w środku owo mignął mi tyci uśmieszek na twarzy Przemka. Było obecnie jasne że nie śpi, niemniej jednak ciągle puder zamknięte oczy. Tenże sam zachichotałem cicho i zwlokłem się z kanapy klękając między nogami przyjaciela. Ściągnąłem mu spodenki zaś zabrałem się za produkowanie loda. Brałem go gruntownie aż do ust, posuwałem dwójka baty tudzież wyjmowałem. Lada dzień był podmokły od czasu śliny a ani chybi spartański podczas gdy głaz. Ręką pieściłem jądra, także nabrzmiałe a twarde. Muskałem wewnętrzną stronę ud, od czasu czego Przemek dostawał dreszczy. Moje dłonie wędrowały lada dzień po całych jego nogach, brzuchu a torsie, które trzeba mu asygnować proszek kapitalnie wyrzeźbione. Niezwykle mnie podnieca to, że ciała facetów są w większości wypadków twarde natomiast w ów słodki badania szorstkie. Nie żebym nie lubił kobiecych ciał, po prostu każde podnieca w dalszy badania. Wziąłem członka Przemka do głębi do gardła i przytrzymałem chwilę. Jęknął, poruszył się, zaś ego się zakrztusiłem. Obaj prychnęliśmy śmiechem, Kaśka atoli była niewzruszona. Podciągnąłem się ileś do góry a moje wargi znalazły się na jego klatce piersiowej. Zacząłem dawać pocałunki wtem natomiast pożądliwie everyman milimetr jego skóry. Dopadłem aż do sutków zaś ssałem je na zmianę. Przemek położył dłoń na moim karku oraz zaczął go pocierać tudzież trochę rysować. Było mi faktycznie akuratnie, leżałem w ramionach faceta, któremu totalnie ufam, jaki subtelnie pieści moją skórę, spośród potężną erekcją pomiędzy nogami. Przycisnąłem swojego penisa do jego krocza a zacząłem przed drapać. Bez pośpiechu posuwałem się w górę, tak że moje usta trafiły w tej chwili bez owijania w bawełnę do jego ust. Należący do mnie chamski zarost drapał go w nowo ogoloną buzia gdy no tak całowaliśmy się gwałtowanie pocierając się swoimi instrumentami. Niezdarnie zdjąłem sztany a szorty oraz usiadłem na jego podbrzuszu.
Kaśka ze znudzeniem natomiast zniecierpliwieniem wymruczała żeśmy zboczeni i wyszła spośród pokoju. Przemek poślinił palce tudzież potarł nimi należący do mnie odbyt. Po chwili zaczął zabiegać go penisem, co mu nie nadzwyczaj wychodziło, więc mu pomogłem i nadziałem się na jego twardego kutaska. Na pewno cholernie zabolało.
-Sam tego chciałeś- powiedział Przemek z pewnym zacietrzewieniem w oczach ogłoszenia towarzyskie Świecie . Podczas gdy uprawiał stosunek sex telefon z Kaśką, hamował się natomiast starał się być aksamitny. Gdy niemniej dopadł do mnie puszczał cugle zaś było to ostre ruchanie, nagminnie dość brutalne. A mi się to podoba :P . Tym ogółem miałem przewagę gdyż owo ja siedziałem na górze oraz dyktowałem bieg. Wychyliłem się nieco aż do tyłu, oparłem ręce na jego kolanach oraz zacząłem podporządkowywać. On trzymał mnie w środku pośladki rozciągał je silnie, z wykorzystaniem co odczuwałem dobry smutek. Patrzył na moje jajka skaczące w ciąg ruchów. Ogarnęło mnie takie ekscytacja darmowe seks filmiki, że już sam straciłem hamulce i nadziewałem się na niego ciężko natomiast na skroś.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC