Było jej bardzo przyjemnie a delikatne głaskanie

W okresie studiów wynajmowałem izba w mieszkaniu 3 pokojowym, pozostałe pokoje zajmowała pewna duet i Kasia, słuchaczka wyższej uczelni II roku medycyny. Kasia była długowłosą blondynką o przeciętnej urodzie toż jej niesamowicie seksowna dupcia z długimi zgrabnymi nóżkami natomiast ano kolosalny, dorodny piersi powodował, iż była ikoną seksu.

przejdz

Mieszkaliśmy w tym momencie parę miesięcy w ogólności tudzież dopóki miałem dziewczynę hamowałem swoje życzenie w stosunku aż do Kasi. Niestety w końcu rozstałem się spośród moja laską i z każdym dniem nabierałem większej ochoty na współlokatorkę. Przede wszystkim, że Kaśka czuła się niezwykle swobodnie natomiast po mieszkaniu chodziła w niezmiernie króciutkiej spódniczce bądź nawet w samej bieliźnie, twierdząc, iż toż nago nie chodzi i oprócz tym nie wstydzi się swojego ciała. W gruncie rzeczy kształty miała boskie!

url

Pewnej soboty Kasia przekroczyła aczkolwiek granicę. Miała iść wieczór na imprezę, z grubsza południa przyszła aż do mnie z zapytaniem , w której spódniczce będzie jej ładniej. Pokazując mi spódniczki miała na sobie wprost przeciwnie koronkowy stanik zaś takie same majteczki i na ślicznych nóżkach pończoszki. Doradzając jej, w myślach już ją ruchałem, byłem właściwie niespokojny, że nie mogłem o na sposób innym uważać. Podczas gdy wychodziła ode mnie powiedziała, że coraz się odrobinę prześpi nim imprezą.

kliknij

Płeć słaba zaczęła bezgłośnie labiedzić, po chwili zacisnęła nogi na mnie i oddała mi się cała, stękała a jęczała w tym momencie dość głośno, Ego kompletny trwanie ją waliłem, wkładając głębiej zaś mocniej kutasa. Nie mogłem także oprzeć się sterczącym sutkom a lizałem namiętnie jej wielkie , jędrne cycuszki Wiedziałem ,iż mogę zdziałać z nią co lecz wciąż będę chciał.

Klęknąłem przed nią i podniosłem jej nóżki trzymając je rękoma. Jeszcze raz wsadziłem swoją pałę w mokrą cipkę zaś posuwałem tak jak miałem sił. . Kasia obecnie w pełni odpłynęła spośród rozkoszy jaką dawał jej mój kutas, po chwili kazałem jej się sprowadzić.

zobacz

Bez słowa zrobiła to, natomiast ego opierając ręce na jej pleckach rżnąłem ją w cipkę od tyłu. Patrząc na jej seksowną dupcię podnieciłem się coraz w wyższym stopniu zaś posuwałem ją mocniej natomiast szybciej. Kaśka długo już nie wytrzymała natomiast wydała z siebie gromki , przeciągły jęk, naraz po niej i ego doszedłem zalewając jej cipeczkę spermą.

Po wszystkim wycałowałem jej seksowne pośladki, które dały mi tak wiele rozkoszy a ubierając się powiedziałem aż do niej:

wiecej

Kaśka poszła na imprezę tudzież ego zaspokojony wieczorem położyłem się drzemać. W środku nocy obudził mnie obojętnie jaki raban, zorientowałem się, że owo Kasia wróciła i się kąpie. Próbowałem powtórnie zasnąć.

Nagle szycha wszedł do mojego pokoju, zapaliłem lampkę oraz ujrzałem ją! Stała powyżej moim łóżkiem w białej jedwabnej koszulce, która zasłaniała z trudem jej płaski brzuszek.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC