Gdyby nie to, że pragnę go ugościć

Na te słowa klient wyszczerzył zęby natomiast od momentu razu powędrował dłonią na części intymne dziewczyny. Biło od momentu niego na całego, natomiast z wykorzystaniem wiotki materiał majtek przebijała wilgoć. Gabrysia była już dobrze podniecona tymi pieszczotami, którymi obdarował ją do tej pory, oraz przecież to było coraz guzik w porównaniu aż do tego, co wówczas zamierzał dokonać. Ścisnął jej cipkę natomiast usłyszał cichy wycie dziewczyny blisko swoim uchu. Popatrzył w jej rozmydlone spośród rozkoszy oczy natomiast złożył całunek na każdym spośród nich. Zadarł jej spódniczkę tudzież położył się na kanapie, twarzą na kroczu dziewczyny. Spod paska majtek wyciekały soki podniecenia, które zlizał ze smakiem, po czym przesunął ów pasek w bok natomiast przypatrzył się pięknej cipce, którą ongi no porządnie znał. W gruncie rzeczy nie zmieniła się za mrowie od momentu tamtego czasu – permanentnie była zadbana a, rzeczywiście podczas gdy pamiętał, trochę zaróżowiona. W miarę, jak dziewczyna się podniecała, jej cenność przybierał coraz to ciemniejszy zabarwienie czerwieni. Była pomyślnie wygolona, stąd z łatwością można było ujrzeć, podczas gdy się rumieni.

kliknij po wiecej

Wsunął w nią ozór, i młoda aż wygięła się u dołu jego pieszczotą. Wiercił poprzednio w niej, dostarczając raz za razem przyjemniejszych odczuć swej chrześniaczce. Po jakimś czasie wstał, tak aby nie spowodować jej przed czasem, i wsunął ręce pod spodem sweterek. Brnąc nimi w górę, unosił go oraz obserwował, gdy wyłania się spod niego raz za razem większa część ślicznego brzuszka. Ucałował pępek, po czym sunął językiem co chwila wyżej, wraz wewnątrz unoszącym się sweterkiem. W końcu na blask dzienne wychynął przecudowny piersi, zasłonięty różowym, koronkowym stanikiem, z wykorzystaniem jaki aczkolwiek widać było brązowe brodawki. Filipinka uniosła ramiona, żeby dać możliwość abolicja swetra, co wujaszek uczynił szybkim ruchem aby czym prędzej rzucić go za siebie. Później wsunął żądne dotyku jej ciała dłonie pod spodem stanik natomiast zsunął go w ponurość. Wyskoczyły spośród niego duet średniej wielkości, cudowne kuleczki, przyozdobione na czubkach pięknymi sutkami, sterczącymi nie mniej aniżeli prącie mężczyzny. Wielce urosły odkąd czasu, podczas gdy Albert widział je zeszły raz, obok nastoletniej coraz wtedy Gabrysi. Złapał je dłońmi i zaczął miąć, delektując się ich miękkością i jędrnością. Formował w swoich dłoniach ich kształt, zabawiał się sutkami, ciągając za nie kiedy w ciągu krowie dójki natomiast wykręcając na wszystkie strony. Gabrysia mrucząc seksownie spośród zadowolenia, oparła się na kanapie natomiast czekała, aż wujek się nabawi.

zobacz

Po jakimś czasie zaczął bractwo obydwa cycuszki na zmianę do ust, śliniąc je oraz przygryzając lekko. Młoda w tym czasie rozpięła mu rozporek zaś zsunęła w depresja jego spodnie, po czym pomasowała chwilę dzięki bokserki jego nabrzmiałego penisa. Po chwili zsunęła je tudzież przypatrzyła się wielkiemu, owłosionemu członkowi. Posmyrała go palcem po czułym punkcie, na co Albert aż wyprostował się spośród rozkoszy. Patrzył, jak dziewczę zabawia się jego sprzętem, a po chwili pochyla się powyżej poprzednio zaś bierze go do całunek. Ssała go z lubością oraz namiętnie, rozkosznie drażniąc języczkiem jego główkę. Mężczyzna w tym czasie nieustająco zabawiał się jej piersiami, co rzeczywiście go podniecało, iż prawie wytrysnął w buzi bratanicy. Ta chociaż w porę przerwała zaś pociągnęła wujka wewnątrz członek, rzeczywiście, żeby usiadł nieopodal niej na kanapie. Uczynił owo oraz, po chwili wspólnych pieszczot, wsunął się pod pupkę swojej chrześniaczki oraz przycisnął ją aż do swego członka. Siedziała mu aktualnie na kolanach, i jego penis znajdował się pomiędzy gorącymi pośladkami. Zacisnęła je na przedtem, tudzież on w zamian uszczypnął jej sutki. Obydwoje westchnęli, po czym Gabrysia podsunęła się w górę, owszem, tak aby jej cipka zetknęła się z przyrodzeniem Alberta.

czytaj

Wypływający spośród niego śluz zmieszał się z jej sokiem podniecenia. Wujek Al Uniósł nieco miednicę oraz wsunął się bryłka w pochwę swej Gabrysi. Pomogła mu ręką obrać właściwy prąd, po czym obydwoje naparli na siebie oraz wielka bańka zagłębiła się w ciasnej cipeczce, wypełniając jej najgłębsze zakamarki. Zaczęli trochę trącać biodrami. Gabrysia jęczała słodko, tudzież Albert postękiwał, obydwojgu robiło się coraz lepiej. Ich ruchy stawały się szybsze zaś szybsze, aż w końcu przerodziły się w straszny cwał, kto wspólny spośród nieokrzesanym wrzaskiem dziewczyny dawał węch, niby brali uczestnictwo w rodeo. Jej dydki latały w górę natomiast w ponurość, utrudniając Alowi stan rzeczy na nich swych łap. Pieścił całe jej młode, seksowne ciałko, nie inaczej na niego napalone. Wnet poczuł zbliżający się szczyt. Zacisnął dłonie na bokach dziewczyny tudzież stęknął:- Ughhhhhh…!

czytaj

Jego gorące nasienie rozlało się w pochwie, wypełniając ją jeszcze z większym natężeniem a stymulując ją mało tego. Podwoiło owo potęga doznań dziewczyny, która wczas po swoim wujku osiągnęła na nieograniczoną skalę szczytowanie i zawyła kiedy zarzynana świnia, wbijając silnie paznokcie w skórę kanapy. Obydwoje zwolnili ruchy tudzież napawali się krótką chwilą rozkoszy. Gabrysia odchyliła głowę w tylna część, opierając ją na ramieniu chrzestnego, zaś jego osoba przyłożył usta do jej szyi a całował jej delikatną skórę. Po wszystkim, bezustannie nie wychodząc spośród siebie, przy użyciu jakiś Chronos siedzieli w samej rzeczy a dochodzili aż do siebie. Albert gładził Gabrysię po piersiach.

- Widzisz, wujek ma furt rację. Powinno się się być posłusznym wujka, bo wie, co mówi – powiedział mocno osobnik – mówiłem, że będzie cudownie, kiedy wrócimy aż do naszych ulubionych czynności.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC