Lekko uniosła swoją główkę

Mam 17 lat, lubię się masturbować, przecież jestem coraz dziewicą.

Pewnego dnia wystarczająco ociężale, ok. 20 wracałam spośród zajęć. Byłam ubrana w krótką spódniczkę, bluzę natomiast trampki.

Gdy weszłam aż do klatki mojego bloku, zobaczyłam iż blisko schodach do piwnicy stoi 3 chłopaków, na oko 18 lat. Zaczepili mnie:

- Faktycznie, maleńka, dokąd się było właściwie późno?

zobacz wiecej

Postanowiłam ich wyrzec się wszelako nie pozwolili na to. Największej rangi z nich złapał mnie w środku dupę, próbowałam go odepchnąć, jednakże obrócił mnie przodem aż do siebie zaś chwycił mocniej spośród pupka. Poczułam rozkoszny dreszcz podniecenia.

-Wiemy iż owo lubisz – powiedział dalszy facio. – Mieszkasz na parterze i kiedy niekiedy się masturbujesz. Możemy Ci w tym pomóc.

-Nie, przez wzgląd – po raz kolejny próbowałam uciec mimo to oni byli silniejsi.

Goniec przycisnął mnie do ściany. Pozostali dubel zaczęli macać mnie po cyckach, główny uniósł mi spódnicę do górska kraina i masował moją cipkę przy użyciu gatki, symultanicznie przyciskając swoje części intymne aż do mojego.

tutaj

Wbił 3 palce do mojej ciasnej pipki. Jęknęłam spośród bólu tudzież podniecenia. Jego osoba ruchał mnie błyskawicznie tudzież ciężko, zaczęłam cichutko wywrzaskiwać, owszem, aby nikt nie usłyszał. Naraz usłyszeliśmy dźwięk domofonu, VIP naraz wejdzie do klatki. Myślałam, że owo natychmiast dosyć tego tudzież wrócę aż do domu, natomiast zatrzymali mnie:

- Nie no w mgnieniu oka, kurwo. – tudzież pociągnęli mnie aż do jednej z piwnic. Był w niej materac, na który od chwili plagi mnie rzucili oraz rozebrali. Leżałam cała naga tudzież niejaki spośród nich usiadł przede mną tudzież zaczął lizać mi cipkę. Podobało mi się owo, wkładał głęboko ozór a dłońmi ugniatał tudzież szczypał sutki. Pozostali dwójka walili sobie konia.

url

-Powiedziałam ssij! – wbił mi całego chuja do pocałunek i zaczął pchać moją głową, w pewnej mierze się krztusiłam. Na koniec spuścił mi się na balony. Istotnie było spośród dwoma kolejnymi chłopakami. ów z największą pałą rzucił mnie na materac a rękoma rozszerzył moja cipę.

- Patrzcie, nasza jawnogrzesznica to całka, pies z kulawą nogą jej dobrze w żadnym razie nie wydymał! Będę pierwszy.

Wystraszyłam się, nie chciałam tracić dziewictwa, jednakże nie miałam szans na ucieczkę.

Nagle koleś wbił całego kutasa do mojej pipki, a od czasu razu zaczął błyskawicznie mnie młócić. Poczułam agresywny żal, wprawdzie po chwili czułam także podniecienie natomiast ekstaza.

kliknij po wiecej

Wykonywał moje polecenia. tudzież ego krzyczałam z rozkoszy orgazmu, Spuścił mi się w cipkę, nasienie natomiast moje soczki wylewały mi się spośród dziurki. Podszedł aż do mnie późniejszy chłopak, lecz tenże sam się położył zaś mi kazał na przedtem przysiąść. Nabiłam się pipką na jego fiuta i zaczęłam skakać, jego osoba w tym czasie masował mi cyce. W ciągu każdym razem wchodził we mnie do końca. Była tam mokra iż w pobliżu każdym uderzeniu o jego jaja brzmieć było plaskanie. W końcu oboje doszliśmy, jego sperma była w mojej cipce.

Ostatni kazał mi klęknąć i pochylić się aż do przodu. Wziął z mojej cipki trochę spermy zaś zaczął wkładać bagienny palec w mój odbyt.

- Nie, nie chcę, Rżnijcie mnie w cipkę. – prosiłam. Trzymali mnie silnie, nie mogłam guzik sprawić.

kliknij po wiecej

Nuż z chłopaków rozszerzyli mi pośladki a trzeci wpychał mi 2 palce w dupę. Znowuż wziął ileś nasienia spośród mojej pizdy tudzież posmarował nią chuja. Po chwili migiem i mocno się wbił w mój tyłeczek.

- AAAAA! – krzyknęłam. Czułam podczas gdy jego fiut rozrywa mi dupę, bolało jak cholera, atoli oni mieli z tego niezłą zabawę. Podniecało ich to. Po kilku minutach uspokoiłam się tudzież zaczęło mi być poprawnie. Nieświadomie zaczęłam ruszać biodrami i sama się nabijałam na kutasa. Później poczułam jak gorąca sperma rozlewa się po mojej dupie.

- Porządnie Ci było nie? – powiedział główny z kolesi. – Jeszcze nie cios się naprawdę zabawimy, zatem względnie gotowa….

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC