Pod wpływem jej pieszczot maczuga chłopaka szybko

Kiedy Gabrysia była dziewiętnastoletnią dziewczyną, postanowiła wyprowadzić się od swojego wujka. W pobliżu, że z mieszkania razem spośród przed płynęło co niemiara korzyści, nie nic bardziej błędnego materialnych, jakkolwiek dodatkowo seksualnych, uznała, że najwyższa termin stać się samodzielną. Niemniej była nieśmiałą dziewczyną, owo dzięki swej nietuzinkowej urodzie znalazła sobie chłopaka, wspólnie spośród którym zamieszkała w domu odziedziczonym po zmarłym poprzednio paroma laty ojcu. Błyskawicznie wzięła ślub ze swym ukochanym, po czym urodziła z przed milusiński. Klient tamten był jego osoba na tak wiele obrotny, choć podług swej żony, że znalazł sobie całkiem przyzwoicie płatną pracę i mógł dodawać otuchy rodzinę. Na nieszczęście nie okazał się natomiast ano dbały, podczas gdy początkowo zdawało się Gabrysi, gdyż podczas gdy zdał sobie sprawę, jaka zadłużenia i ograniczenie wolności wiąże się z ojcostwem, wziął nogi w ciągu pas i zostawił swą małżonkę samą spośród dzieckiem.

strona

Zniknął gdzieś tudzież pies z kulawą nogą nie wiedział gdzie, na skutek z jakiego powodu uniknął płacenia alimentów. Młoda, dwudziestodwuletnia nie prędzej rozwódka została zdana zaledwie na siebie. W samej rzeczy jej się bodaj na początku wydawało, wszelako niezadługo okazało się, że była w błędzie. Przypomniała sobie ponieważ o swym wspaniałym ojcu chrzestnym, któremu zawdzięczała niesłychanie wiele, zaś mogła jeszcze więcej. Był on w stanie rozwiązać wszystkie jej problemy. Absencja pieniędzy pustka dla niego nie znaczył, gdyż był wielce zamożnym człowiekiem, atoli młoda, samotna pensjonareczka ma plus inne potrzeby, aniżeli zdobycie pieniędzy – jednak od czasu straciła męża, nie miała spośród kim dawać ujścia swoim seksualnym żądzom. Ciepło wspominała, gdy w środku dawnych czasów owo tylko wuj zajmował się zaspokajaniem jej potrzeb. Na samą projekt o nim poczuła, kiedy robi jej się mokro w kroku. Czym raczej tedy zatelefonowała do swego byłego opiekuna, ażeby zaproponować mu „spotkanie po latach”, kiedy to nazwała w swojej głowie, jednakże od czasu świeżo się widzieli nie minęło wystarczająco aż naprawdę krocie czasu.

strona

żupan Albert ucieszył się, jak zadzwoniła aż do niego córeczka chrzestna. Chciała się zastać, stąd zaprosił ją do siebie myśląc, że ciepło będzie zauważyć się z nią w końcu. Od momentu wyprowadziła się od czasu niego, widywali się sporadycznie, i niemniej jednak rzeczywiście przyzwoicie spędzało im się w sumie trwanie. Przygotował spaghetti gwoli obydwojga, otworzył najlepsze tudzież najdroższe pik, jakie posiadał natomiast czekał na swą Gabrysię. Gdy w końcu przyszła, przywitali się pogodnie wpadając sobie w objęcia, po czym facet zaprosił dziewczynę aż do stołu. Najedli się, popili pik, powspominali dawne czasy. Prawidłowo im się rozmawiało, atoli Albert czekał, podczas gdy w końcu przejdą aż do czynów. Wspominał sobie piękne chwilę, gdy owo coraz mieszkali w ogólności tudzież jak opiekun Gabrysi, doprowadzał ją aż do orgazmów swym językiem, w następnej kolejności przypomniał sobie, gdy przypadło mu obowiązek rozdziewiczenia jej w ciągu pewnej kąpieli, od chwili tych myśli poczuł, iż zrobiło mu się sztywno w portkach. Panorama dziewczyny wcale nie pomagał – była kiedy w większości wypadków seksownie ubrana, w krótką miniówkę natomiast ograniczony, uwydatniający piersi sweterek. Wstał spośród fotela oraz usiadł na kanapie kołowrót Gabrysi. Nalał jej kolejną lampkę zły uczynek i spojrzał na seksowne nóżki, przyciemnione materiałem cielistych pończoch.

strona

Permanentnie rozmawiając, przysuwał się do niej stopniowo, aż zetknęli się ramionami. Gabrysia trajkotała, opowiadając mu o swym ożyciu tudzież o problemach. Troszkę go one obchodziły, ale udawał, iż słucha z zaciekawieniem. Bez mała w przelocie położył rąsia na udzie dziewczyny. Poruszyła przedtem nerwowo, a Albert ścisnął je z trudem. Na chwilę zapadła głucha ani mru mru!, którą facet przerwał pytaniem:

- Pamiętasz, na czym zawsze lubiliśmy opędzać czas?
- Na różnych rzeczach… – odpowiedziała spośród zamyśleniem.
- Natomiast na czym w największym stopniu? – Nakierował ją, puszczając do niej oko.

zobacz

Zarumieniła się tudzież uśmiechnęła nieśmiało. Albert przesunął ręką po jej udzie, aż jego wąski palec wśliznął się pod krótką spódniczkę. W gruncie rzeczy liczyła na owo od początku, aliści chwilowo, po tylu latach przerwy w „stosunkach” z wujkiem, poczuła się trochę speszona. Albert chociaż nie proszek żadnych hamulców, położył drugą ręka na drugim udzie dziewczyny a gładził obydwie jej piękne, długie nóżki, czekając na odpowiedź.

- Pamiętam – powiedziała w końcu, zniżając głos.
- Krzywda, iż te czasy w tym momencie się skończyły, nie uważasz? – Kontynuował Albert jednoznacznym tonem.
- W rzeczy samej, ileś uszczerbek, ale co uczynić, czas upływa, istnienie się zmienia…

wiecej

Tymczasem jakkolwiek możemy powrócić aż do tych pięknych czynności, które obydwoje właściwie miło wspominamy – uśmiechnął się kącikiem ust i wsunął rękę niebezpiecznie od początku do końca poniżej spódnicę, na tyle, iż nie dotykał w tej chwili pończoszki nic bardziej błędnego gołe kształty nad nią. Gabrysię aż przeszedł dreszcz, gdy silna graba wuja Ala gładziła palcami wewnętrzną stronę jej uda, niemal dotykając aż do pachwinek.

- Na bank, iż możemy, wujku… – Rzekła niepewnie dzierlatka, dotykając policzka Alberta. Dlatego że miała zamierzenie poprosić go w przyszłości o sukurs finansowe, to nie mogła pomimo tego cofnąć się mu obecnie tej drobnej, cielesnej przyjemności. Zresztą… Sama tego pragnęła w rzeczy samej samo gdy jego osoba, o ile nie coraz z większym natężeniem.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC