Pierwszy sex z kuzynką

Tego dnia Anka wyszła spośród domu spośród postanowieniem: dziś stracę cnota. Czemu? Żeby http://jakobjablonski.wordpress.com/2013/05/17/po-dotarciu-do-kina-moje-mysli-wciaz-krazyly-kolo-pauliny/ mieć owo już spośród głowy i wywodzić spośród seksu przeciwnie zadowolenie. Nie ważne spośród kim ani gdy. Miała wówczas 17 lat. Była na wakacjach z koleżanką. Ubrała się wybitnie seksownie: czarne rajtuzy, czerwona ograniczony do minimum tudzież biel top z dużym dekoltem tudzież koronką około niego. Bielizny nie miała na sobie żadnej. polecany blog Anka jest wysoka, zgrabna, ma duże zielone oczy oraz długie czarne kołtuny. Jej koleżanka – Iza – to wysoka blondynka o niebieskich oczach, obie niezwykle ładne, niemniej Anka ładniejsza. ówczesny skutkiem tego na wakacjach w Londynie. Wyszły spośród domu ok. 22. Poszły do swojego ulubionego klubu, dokąd nieco potańczyły, przecież migiem zmieniły położenie, jako że stwierdziły, iż nie ma w ową stronę nikogo ciekawego. W drugim klubie przyczepiła się do nich grupka Włochów. Było ich 5. Postawili im drinki, fajny blog Anka zaczęła balować spośród jednym w czasie gdy do Izy bliżej przysiadł się pozostały. Pozostali przesiedli się do innego stolika, by ciągnąć swoje polowanie.
Anka spośród jednym Włochem wróciła aż do stolika a zastała Izę natychmiast z trudem liżącą się z drugim Włochem (nie wspominam imion, bo ani Anka ani Iza ich nie pamiętają). Włosi jak owo Włosi – ciemna karnacja, niesłychanie przystojni. Pewien spośród nich – ten, jaki przyczepił się aż do Anki – proszek w Londynie swoją restaurację, a resztka była jego kuzynami. Anka poszła do łazienki, oraz jej Włoch korzystając spośród okazji chyłkiem wsypał kliknij Włoch zaprosił ego na swoje kolana. Zaczęli sie namiętnie całować, jego dłonie zawędrowały pod spodem jej bluzkę. Po ok. pół godzinie wyszli spośród klubu. Włoch Anki zaproponował, tak aby poszli do jego mieszkania, aliści Iza nie chciała.
Poszli skutkiem tego do parku przy kościele protestanckim. Iza ze swoim Włochem usiedli na ławce, gdzie kontynuowali lizanie oraz macanie, Anka jednakże ze swoim Włochem znalazła się poniżej ścianą kościoła. Włoch ciężko przyparł ja do muru oraz zaczął smyrać. Zdjął jej bluzkę, spod której wyskoczyły jej kształtne balony. Zacząl je silnie miętosić, co sprawiło jej błogi rozpacz. W dalszym ciągu ściągnął z niej spódniczkę i jego oczom ukazała się jej niewinna myszka zasłonięta tylko rajstopami. Migiem zdjął je podobnie a Anka była ten blog jest super w tej chwili w stroju Ewy. Włoch ściągnął portki natomiast majtadały a położył rąsia Anki na swoim ogromnym penisie – pył ok. 20cm. Białogłowa niebardzo wiedziała, co działać, zaczęła stopniowo zwlekać ręka w smutek tudzież w górę podczas gdy owo widziała to na pornosach, tymczasem w ciągu słabo go ścisnęła, wobec tego Włoch chwycił zaś ścisnął jej dłoń mocniej. Skojarzyła o co chodzi www wsunął ręka między jej nogi a zaczął pieścić jej łechtaczkę. Po chwili Anka poczuła się niesłychanie obco. Zaczęło oszukiwać się jej w głowie tudzież przewróciła się. Gwoli Włocha nie był owo niemniej żadnej tarapaty, nawet ucieszył się z tego powodu, dlatego że był aktualnie nader mocno wzburzony i kiedy najszybciej chciał poszperać jej szparkę.
Nie wiedział wszelako, że Anka jest dziewicą. Położył ja na plecach zaś rozsunął jej nogi. Próbował wsunąć swojego ptaka w jej różyczkę, jakkolwiek okazało się, że stawia ona nasycony opór. Anka nico nie mówiła, pełny Chronos kręciło się jej w głowie natomiast zaczęła mieć halucynacje. Patrzyła na Włocha oraz zamiast jego twarzy widziała twarze różnych ludzi, z Chrystusem włącznie. Była przerażona. Gdy Włoch po raz kolejny próbował w nią wgramolić się, stwierdziła, iż owo ogół było głupim pomysłem oraz wolałaby zgubić dziewictwo w innych okolicznościach, na chyba nie poniżej kościołem. Próbowała odsunąć Włocha, pomimo tego ów z pewnością nie miał zamiaru przeszkadzać super blog poddała się. Wiedziała, iż nie ma szans spośród silnym Włochem, i wywrzaskiwać spośród jakiegoś powodu nie mogła – bez mała odjęło jej głos. Odwróciła wręcz przeciwnie głowę, tak aby nie zobaczyć jego twarzy, która nieprzerwanie zmieniała się w jej oczach. W najwyższym stopniu przeraziło ją, podczas gdy zobaczyła Chrystusa. Pomyślała, iż w środku owo, co robi zostanie przeklęta aż do końca życia.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC